Najlepsze 5 szybkich i łatwych gorących dań na imprezę

Być może uczestniczyłeś w wielu imprezach, gdzie goście są głodni i zmęczeni. A gospodarz jest zbyt zajęty, aby cokolwiek ugotować, więc oto szybkie i łatwe dania, które wypełnią żołądek gościa.

Warzywne pulao

Dobrym daniem na przystawkę na przyjęcia jest pulao. Jeśli nie robiłeś go wcześniej, to jest to właściwy czas, aby nauczyć się tego przepisu. Jest on bardzo łatwy do wykonania i jedyne co musisz zrobić to namoczyć ryż i ugotować warzywa.

Kotlety z kurczaka

To kolejne szybkie i łatwe danie, które można podać na przyjęciu. Kotlety z kurczaka gotowane są w pikantnym sosie.

Bułki do pizzy

Jest to jedno z najbardziej znanych dań na imprezy i jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, to musisz spróbować. Bułki do pizzy są nadziewane kurczakiem, serem i szynką.

Zapiekana fasola

To klasyka i jest to najlepsze danie do podania, gdy goście są zmęczeni jedzeniem tego samego.

Ryż curry

To bardzo proste i pyszne danie, które nadaje się zarówno dla wegetarian, jak i niewegetarian. Jeśli masz dużą liczbę gości, to możesz podać to na kolację.

Wnioski:

Jeśli organizujesz imprezę i nie masz czasu na gotowanie, wtedy możesz zrobić niektóre z wymienionych dań. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, wtedy możesz zrobić niektóre z potraw takich jak pizza rolls, curry ryż, pieczona fasola i warzywne pulao.