Jak zrobić zielony napój i jakie są jego zalety

Czy jesteś miłośnikiem kawy lub regularnie pijesz herbatę? Odpowiedź jest prosta, wszyscy kochamy coś na początek naszego dnia. Jeśli chodzi o herbatę, to mamy różne rodzaje, takie jak czarna herbata, zielona herbata itp. Ale jeśli chodzi o kawę, to nie mamy zbyt wielu opcji, ponieważ jest to najbardziej popularny napój.

Ale czy słyszeliście o zielonym napoju? Cóż, to nic innego jak mieszanka różnych owoców i warzyw. Niektórzy twierdzą, że jest to najlepsza opcja na odchudzanie, ponieważ zawiera wiele witamin i minerałów.

Jakie są korzyści z zielonego napoju?

Główną zaletą zielonego napoju jest to, że zawiera on wiele składników odżywczych, które mogą pomóc w utrzymaniu dobrego zdrowia. Te owoce i warzywa są bogate w przeciwutleniacze, witaminę B6, C, E, K i kwas foliowy. Ponadto zawiera dużo błonnika, który pomaga usunąć toksyny z naszego organizmu i pomaga regulować układ trawienny.

Jest to świetny detoksykator, ponieważ usuwa odpady z naszego organizmu. Ten napój jest również bogaty w przeciwutleniacze, które poprawią skórę i włosy.

Niektóre z najlepszych zielonych napojów są następujące:

1. Woda kokosowa

Woda kokosowa jest bogata w potas, magnez i sód. Woda kokosowa jest świetnym napojem, ponieważ jest naturalnie słodka. Picie wody kokosowej da impuls do układu odpornościowego i jest świetnym źródłem elektrolitów. Zapobiegnie również kamieniom nerkowym i biegunce.

2. Kiwi

Kiwi jest jednym z najlepszych owoców dla skóry. Jest bogaty w witaminę A i C i jest doskonałym źródłem błonnika. Sok z kiwi to świetny sposób na rozpoczęcie dnia.

3. Ocet jabłkowy (cydr)

Ocet jabłkowy cydr jest doskonałym naturalnym źródłem witaminy C i może być stosowany jako lekarstwo na przeziębienie. Ocet jabłkowy cydr jest również znany, aby utrzymać zdrowe serce i pomoże zapobiec rakowi.

4. Brokuły

Brokuły są doskonałym źródłem witaminy C i K. Brokuły są również doskonałym źródłem błonnika. Jest również bogaty w wapń, fosfor, żelazo i magnez.

Wnioski:

A więc, jesteś miłośnikiem kawy czy herbaty? Jeśli chcesz, aby Twój dzień był lepszy, to spróbuj zielonego napoju. Jest to prosty i skuteczny sposób na pozbycie się toksyn z naszego organizmu. Tak więc, daj mu szansę i ciesz się jego korzyściami.