3 Zdrowe przepisy na dietę opartą na roślinach dla utraty wagi

Diety oparte na roślinach zyskują obecnie dużą popularność. Diety te zawierają dużo owoców i warzyw i są w większości niskie w tłuszczu i cholesterolu.

Jeśli myślisz o rozpoczęciu nowej diety, to te diety oparte na roślinach są najlepsze opcje dla Ciebie. Oto niektóre z najlepszych przepisów na utratę wagi.

1. Truskawkowe Smoothie Bananowe

Truskawki są najlepszym źródłem witaminy C i potasu. Banany są bogatym źródłem węglowodanów i błonnika. Te dwa składniki pomogą Ci schudnąć. Dodaj do blendera 2 zamrożone banany i 1 szklankę truskawek. Dobrze je zmiksuj i ciesz się.

2. Apple Pie Smoothie

Jabłka są najlepszym źródłem witaminy C, błonnika i potasu. Dodaj 2 jabłka i zmiksuj je z 1 szklanką mleka i 1 szklanką kostek lodu.

3. Mango Smoothie

Mango są najlepszym źródłem witaminy C i potasu. Mają również dobre ilości błonnika i witaminy A. Wystarczy dodać do blendera 1 filiżankę mango, 1 filiżankę mleka i 1 filiżankę kostek lodu. Dobrze je zmiksuj i ciesz się.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych przepisów na utratę wagi. Możesz również sprawdzić listę najlepszych przepisów diety wegańskiej. Jeśli szukasz najlepszej diety wegańskiej to musisz sprawdzić naszą stronę internetową: