Jak wzmocnić swoje ramiona w domu

Ramiona są najbardziej widocznymi częściami ciała i kiedy są silne, wtedy mogą wykonać wiele pracy i będą również dobrze wyglądać. W tym poście podzielę się z Tobą jednymi z najlepszych ćwiczeń na siłę ramion dla początkujących, które pomogą Ci wzmocnić ramiona.

Te ćwiczenia na ramiona są bardzo proste, nie potrzebujesz żadnego sprzętu, ale zajmą trochę Twojego czasu. Tak więc, zaczynajmy!

Arm Curl

Zacznij z dłońmi skierowanymi do góry i trzymaj hantle między dłońmi. Powoli zakręć górne ramiona w kierunku barku, jak tylko osiągniesz maksymalny punkt, powoli opuść hantel z powrotem do pozycji wyjściowej.

Liczba powtórzeń powinna wynosić od 6 do 8 razy.

Triceps Push Down

Jest to kolejne świetne ćwiczenie na wzmocnienie tricepsów. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion i trzymaj hantle obiema rękami. Powoli opuść ramiona i łokcie na boki ciała i ponownie je podnieś.

Staraj się trzymać łokieć blisko ciała i ciało prosto podczas wykonywania tego ćwiczenia. Staraj się wykonać od 15 do 20 powtórzeń.

Wypad do tyłu (Reverse Lunge)

Aby wykonać to ćwiczenie, stań prosto ze stopami razem. Teraz powoli opuść lewą nogę i podnieś ją z powrotem do góry. Podczas wykonywania tego ćwiczenia staraj się trzymać prawą stopę z dala od lewej i staraj się trzymać prawą nogę prosto.

Staraj się trzymać prawą rękę blisko biodra i wykonuj to ćwiczenie przez 5 do 8 powtórzeń.

Uniesienie boczne

To ćwiczenie wzmocni twoje deltoidy i bicepsy. Zacznij z ramionami w kącie 90 stopni i powoli podnieś ręce nad głowę.

Utrzymaj tę pozycję przez 3 do 5 sekund i opuść ramiona z powrotem do pozycji wyjściowej. Postaraj się wykonać 20 do 25 powtórzeń.

Wnioski:

Jestem pewien, że uzyskasz najlepsze wyniki z tych ćwiczeń na siłę ramion. Zaproponowałem również kilka ćwiczeń na ramiona, które możesz wykonywać w domu, aby wzmocnić swoje ramiona. Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i zostawić komentarz poniżej.